Vyhledat na webu

Skutečným premiérem Slovenské republiky je Igor Bukovský

Vzdělaný, chytrý a moudrý. Záleží mu na zemi, ve které žije, na mezilidských vztazích, na společnosti. Na úspěšném a co nejméně bolestném řešení koronakrize. Igor Bukovský v nelehké době pravidelně a stále častěji natáčí videa, v nichž lidem dodává sílu, povzbuzuje, hledá a navrhuje řešení. Bukovského rady, pomoc a aktivity začaly přesahovat rámec jeho původní profese, už zdaleka nejsou jen o zdravé výživě, imunitě, prevenci a léčbě nemocí včetně toho, jak si poradit s Covidem.

Igor Bukovský je pracovitý člověk. Empatický, neústupný, naléhavý. Ví, že všechno neví. Je zodpovědný, není dogmatikem svých pravd a profese. Intenzivně studuje, hledá prameny z celého světa, učí se a naslouchá. Přemýšlí jak z krize ven, nejen z té covidové. Jeho promluvy na videích jsou stále více komplexními, vyváženými a kreativně zpracovanými informacemi a úvahami nejen o zdraví, zdravé výživě a problematice Covidu-19, ale i o psychologii, politice, diplomacii či filozofii. Bukovského apely míří na uchovávání si dobré nálady ve špatných časech. Hledání vnitřní síly. Toleranci. Nalézání odvahy. Víru, naději i úsměv.

Ve chvílích, kdy Igor Bukovský pojmenovává zlo namířené proti lidem, je upřímně rozhořčen. Přemýšlí a navrhuje, jak se mu bránit nenásilnou formou. Někdy i za cenu vlastních ztrát. Igor Bukovský za to, že říká něco jiného než vláda, čelí agresivním útokům na sociálních sítích, je osočován, veřejně pranýřován, vzali mu práci v médiích. Ani to ho však neodradí, přestože není politik a nemá politické ambice, nezištně pomáhá o to více. Nezatrpknul, nemstí se, není zlý. Je optimistický i ve chvílích, kdy je to pro většinu lidí velmi těžké.

Igor Bukovský je přirozeným a neúnavným řečníkem, pokorně slouží lidem. Bez teatrálnosti, slzí, bez hysterického křiku. Nepomlouvá, nelže, není podlý. V argumentacích zachovává slušnost a věcnost a problémy se snaží pojmenovat pravými jmény. Zdržuje se invektiv, neponižuje sebe ani druhé, namísto toho hledá konstruktivní, dosažitelná a smysluplná východiska. Používá srozumitelné argumenty a fakta. K tomu všemu má nadhled a umí reprezentovat i po formální stránce, vystupovat na veřejnosti. K obdivu je jeho šatník s vtipnými a milými kombinacemi, detaily. Přiměřený, nikoliv okázalý. Igor Bukovský ví, co je to etika i etiketa.  

Za takového představitele státu by se občané Slovenska nemuseli stydět. Měl by přirozenou autoritu a důvěru, a nemusel by dlouho naléhat, aby všichni táhli za jeden provaz, aby v případě Covidu dodržovali společně dohodnutá pravidla. Lidé by u Bukovského věděli, že jde o opatření logická, srozumitelná a potřebná na nezbytně nutnou dobu s jednoznačným cílem. Aby lidem zasahovaly co nejméně do jejich práv a svobod, a aby byla účinná při ochraně zdraví, samozřejmě.

U lidí, jako je Igor Bukovský, by se nikdo nemusel obávat intrik, lží a podrazů. Papalášství a mafiánství. Vymlouvání se na jiné mafiány. Uplatňování výjimek. Likvidace odborníků na důležitých postech, protěžování kamarádů a nohsledů. Porušování zákonů, práva a pošlapávání ústavy. Unavujících a prázdných, bezvýchodných a destruktivních monologů. Nekolegiálního jednání a předvádění se na tiskovkách.

Igor Bukovský je jiný. Rozumný člověk. Přirozený a nezištný ochránce. Občan každým coulem. Jak mluví, tak žije. Je to v něm, na nic si nehraje. Naslouchat mu má smysl. Jistě má i nějaké chyby, je možná paličatý nebo puntičkářský a kdovíco ještě, ale kdo je bez chyb, že; každý máme něco, důležité je na sobě pracovat. Vypadá to, že Igor Bukovský se snaží, a pokud se někdy zmýlí, i ve svých videích přiznat chybu umí. Takoví lidé by měli být v politice. To by byla jiná budoucnost.

Podělte se o Modrého jelena

2 komentáře: “Skutečným premiérem Slovenské republiky je Igor Bukovský”

  1. Dobrý den. Bohužel jsem už sstará paní 87,5 let a nemám žádné Bankovní konto, neboť od svých 34 let jsem rozvedená a musela jsem sama vychovávat dva syny. V r. 2020 mně zemřel syn v nemocnici ve Valašském Meziříčí, který tam jel jen na nějaké zjištění na nějaké testy, neboť se zúčastnil pohčbu svého otce a že tam byla ta rodina nakažená covidem. Syna který se nechtěl nechat očkovat, tak nakonec ho v nemocnici zpacifikovali a už jsem se jen dověděla od primaře z IPky, odpověděl na můj dotaz, jak je synovi, tak tento primař mně ospověděl, že dělají co můžou a jestliže zemře, že je to jeho osud. Neskutečná pro mne sprostá odpověď. A jelikož se 16 let potýká, s velkým zlodějstvem zde u nás v Rožnově p.R., tak po shlédnutí pana Bohuše u p. Bobočíkové jsem si vyhledala jeho meilovou adresu a poslala jsem mu nějaké informace o tom zlodějstvu, že bych si přála, aby se ten můj případ zveřejnil, neboť není šance se dostat přes Internet na různá ministerstva. Mysslela jsem si, že mám na pana Bohuše telefon, ale nenašla jsem a rádaa bych chtěla vědět, zda mně je schopen v tom mém záívěru života pomoci, aby se to zlodějstvo zastavilo. Děkuji za odpověď. Věra Michálková, která pracovala jako mzdová účetní s ekonomickým vzděláním. Telefon zde nechci zveřejňovat, až jakou obdržím odpověď. Zdraví Věra Michálková, Rožnov p.R.

    • Přeji Vám hezký večer, paní Michaláková. Podívám se na to, co jste mi poslala, jestli mám nějakou možnost vám pomoci. Mějte prosím strpení, korespondence se mi začíná kupit. Děkuji. Držte se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × 3 =