Vyhledat na webu

Jediný lékař v ČR s plnou kvalifikací. Na řešení pandemie

Profesor Jiří Beran. Epidemiolog. Vakcinolog. Jak vidí covid po dvou letech. Prosazování jediného názoru. My chceme žít ve svobodné společnosti. Jiní ji chtějí ovládnout.

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Jediný lékař v ČR s plnou kvalifikací. Na řešení pandemie”

 1. Nejlepší rozhovor s nejlepším hostem ✌️. Z pana Berana srší tolik životní moudrosti, že ji rozdává plnými doušky, alespoň těm kteří naslouchaji. Děkuji 🙏👌

 2. Dobrý rozhovor. Od toho “výstřelu z Aurory” to sleduju a na rozdíl od jiných událostí, zrovna informací z oboru mikrobiologie a imunity i kolem mRNA byly tuny. Stačilo kliknout. A všechny největší kapacity v oboru jako CEO Pfizeru Yeadon (35 let praxe), vynálezce mRNA, Robert Malone (nositel Nobelovy ceny), vynálezce PCR testů Kary Mullis (pravděp. zavražděn) Martin David (řed. US Patents), Dr Ryan, Dr. Palewski, Dr. Suchardi, Peter McCullough, výzkumnící jako Mike Adams, Dr Michael Palmer, Dr. Luc Montagnie (objevitel HIV), Ryan Cole, Andreas Noack (zavražděn), Vladimír Zelenko, Joseph Mercola, i naše Soňa Peková a nebo pan profesor Beran a p. prof Turánek, se od počátku vyjadřovali že celá pandemie i očkování je podvod. Ale na sračkometech typu ČT a Seznam jely dokola pindy nějakých bezvýznamných úředníků jako Kubek, samozvaných epidemiologů bez vzdělání jako Smejkal a expertů přes kočky (Brůna). Bylo zcela evidentní, že názory skutečných kapacit se jaksi nehodili do krámu.

  • Máte přehled, to je dobře. Prosím, šiřte informace, jak jen můžete. Za mne bych dodal ještě například Richarda Fleminga, dělá kus práce. Patolog Arne Burkhardt nebo odborníci okolo Reinera Fuellmicha, jeho aktivita Norimberk II byla také výrazným probuzením. Děkuji.

  • Jestli stále doporučuje, to nevím. Vidíte, zapomněl jsem se zeptat, snad příště. Zkuste se podívat na tiskovku k podpisu Charty 2022, tam pan profesor hovořil výrazně jinak. Rozumím tomu, co píšete, ale zároveň chápu, že pro některé lidi, kteří poctivě celý život léčili druhé, vystudovali školy, tak že by je nikdy nenapadlo, že je někdo schopen takové zrůdnosti, o které víme stále více, zkrátka někteří z nám mají jiný práh vědomí a vnímání, někdo neprocitne vůbec. Za to se ovšem na ně nemůžeme zlobit, vinu přisuzujme těm, co zlo vymysleli a obelhali nás. Děkuji, že vám to není jedno, mám stejné vědomí jako vy.

   • Pane Bohus,

    prosim podivejte se na tento rozhovor s Xaverem.

    https://www.youtube.com/watch?v=TBdw9kX0vrk

    On stale nazyva onu smrtici biologickou zbran a neznamou toxickou latku “vakcinou” na kterou jiz umrelo po svete 6.8 milionu lidi! a mnoho lidi ponese nasledky zraneni na cely zivot (+ neplodnost, neurologicke problemy). Ja jsem od neho nikdy neslysela, ze on by nekdy propagoval “Zelenko protokol”, cili ucinnou lecbu kovidu-19 – ivermectinem, HCQ (hydroxychloroquine) s kombinaci zinku?! Podle Berana je jedinou lecbou vakcina, kterou stale doporucuje lidem nad 60. let a stale tvrdi, ze je ucinna a bezpecna (viz Xaver video). Mel jste se ho ve vasem rozhovoru zeptat zda je placen Pfizerem nebo jinou farmacutickou firmou. Ja vim ze ho propaguje pan Rajchl a dokonce ho chvali i muj oblibenec pan Volny. Buh nas vsechny ochranuj, kdyby tento tzv. Doktor se nekdy stal ministrem zdravotnictvi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

16 + 16 =