Vyhledat na webu

Seznamte se. Česká televize, ministr Válek a Zdravé fórum

V čí prospěch koná Česká televize a Ministerstvo zdravotnictví? Jaký je motiv nenaslouchat odborníkům a jednat v rozporu s jejich názory? Jde o peníze, moc, plnění příkazů někoho seshora, lidskou hloupost? Nebo je v tom ještě něco jiného?

Podělte se o Modrého jelena

11 komentářů: “Seznamte se. Česká televize, ministr Válek a Zdravé fórum”

 1. Můj přínos z očkování, nemocné klouby a bolestí, které budí v noci ze spánku. Moje sestra po pěti měsících umřela. To jsou moje přínosy očkování dvě a nikdy na další nepůjdu. Syn zničená imunita. Nemůže to zůstat přece bez trestu.

  • To je mi líto, moje matka má tytéž problémy po 1 vakcíne. Bolest kloubů, záněty. Já jsem se očkovat nenechal, zřejmě jsem potkal včas ty správný lidí.

 2. Mě zemřela manželka 39 let na agresivní nádor v břišní dutině…před očkováním naprosto zdravá…i na onko mi řekli,že to může mít souvislosti…a teď jsem na 8letou dceru sám…už nikdy očkování na C19

 3. Zdravím,vaše hodnocení vyjádření pana Válka je příliš mírné.Člověk blábolící o nějakých proruských trolech v této souvislosti, není hoden jakékoli pozornosti.

 4. Dobry den. Kolem me je plno lidi kteri po tretim ockovani do pul roku maji tezke neurologicke potize. Nadory, jsou to lidi mladi i kolem 40-50. V noci problemy velke bolesti kloubu.

 5. jediný důvod je „VŠIMNÉ” , hrabivost některých zainteresovaných – hvězd se dotýká . O panu Válkovi si myslím své a nestojí za nějaký komentář

 6. Nelibi se mi, ze stale zalaskovane vyzdvyhujete Dr. Berana, ktery miluje tv kameru vsech mainstreamovych medii a ponouka lidi nad 60 let aby se nechali napichat. Propagace pouziti nezname nevyzkoumane jedovate latky v tomto pripade mRNA (ktera je pro lidsky organismus vysoce toxicka – Dr. Malone) je propagace vrazdy!

  • sice ponouká , ale snad mají 60+ svůj rozum ! Je každého věc jak a co si zvolí a on ví o čem mluví je na každém jediném co si vybere . Víte co bylo zájmem socialismu ohledně zdravotnictví konkrétně vakcín ? Zdravý jedinec , aby nezatěžoval sociální systém státu a svojí přidanou hodnotou své práce vrátil systému co do něho stát „vrazil” od kolébky do hrobu . Co je zájmem big-pharma ? No přeci ZISK , myslíte že mají zájem o absolutně zdravé jedince? Co by pak tvořilo jejich zisk , samozřejmě sociální dopady nechává na státu zbytek si odvoďte selským rozumem

 7. Šílené je, že mnozí praktičtí lékaři klidně dál očkují proti Covidu a myslí si, že když tak dělají na základě “doporučení” MZ a dostanou to zaplaceno, nic jim nehrozí. Hrozí. A budou za to určitě potrestání. Protože vědomně mrzačí a zabíjí lidi.

 8. prof. Mudr. Válek Vlastimil – byl vyškolen jako monitor pro klinické studie (firma Pfizer) a auditor této firmy (studie Dofetilid).
  Nic dobrého nemůže člověk čekat od takového ,,zaprodance” farmaceutického kartelu, lháře, psychopata a zbabělce.
  Ani když mu posíláš důkazy o škodlivosti ,,vakcín” přímo na ,,talíř” tak dělá, že neexistují. Psychopat, který má navíc policejní ochranu a ,,užitečné idioty”, v roli zaměstnanců na ministerstvu zdravotnictví, kteří mu vědomě či ještě stále nevědomě ,,pomáhají”. Ale všeho do času i na něho jednou dojde.

 9. Vse co je tu psano je pravda.
  Pan Vlastimil Valek asi dostal dobre zaplaceno
  za vse co hlasa.
  Je me z toho vseho smutno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

čtyři × 2 =