Vyhledat na webu

Redaktoři porušili Kodex ČT. Rozbor omylů a pochybení

Rada České televize kriticky. K reportáži Covidové dezinformace. Poškozené osoby se nemohly bránit. Jelen na stopě, v čem je problém. Co by měla redakce udělat.

Podělte se o Modrého jelena

10 komentářů: “Redaktoři porušili Kodex ČT. Rozbor omylů a pochybení”

 1. Zdravím a přeji Vám Petře krásnou neděli.
  Ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci kterou děláte.
  Vidět to v těch správných barvách je k nezaplacení a člověk se cítí i lépe když rozumí co se kolem děje.
  Držte se a opatrujte se s pozdravem Petra Dufková

 2. Kde se v nich bere ta nenávist? Nečekal bych tuhle otázku.

  Možná jsou zfanatizovaní jednou pravdou a ideologií. A ta nenávist? Myslím si, že tito lidé, kteří todle šíří mají určité morální vlastnosti, které jím to umožňují. Mezi jednu z nich počítám i karierismus.

 3. Dobrý den,
  opět skvělá objektivní reportáž. Takhle by to mělo vypadat.
  Děkuji za Vaši práci, pane Bohuši.
  Mám ráda Vaše klidné, příjemné vystupování, které vysvětluje. Bez afektu, který bohužel z ČT přímo srší.
  Přeji hezký den a hodně sil do další práce ❤️❤️❤️

 4. Hmm. Do důsledku vzato tedy mohu tvrdit naprosto cokoliv a nesmím být označený jako dezinformátor, protože je to můj názor. Tedy pokud budu veřejně tvrdit třeba to, že jste mimozemšťan, tak musíte buď být zticha anebo mě dát na vašem webu zdarma stejný prostor v poměru prostoru, kde budete tvrdit, že mimozemšťan nejste. Jak vidíme na současné podpoře Rusů ve válce proti Ukrajině, podobný “spravedlivý” přístup dokáže vytvořit velmi nepěkné věci. Je totiž strašně jednoduché vzít malou pravdu (jako že pár rusů bylo perzekuováno) a rozpoutat válku, ve které umírají desítky tisíc lidí a další desítky tisíc lidí jinde na světě budou umírat hlady a další milióny spadnou do bídy. A stejně je to i s očkováním proti Covidu. Ať se Vám to líbí nebo ne, dávat v takové situaci stejný prostor oběma stranám je podle mě strašná blbost naší demokracie.

  • jde o tu nálepku dezinformátor… hlavně že na stránkách ČT visí dokument Epidemie svobody – tam jsou opravdu skuteční dez nebo blázni, kteří naštěstí v době kovidí nedostávají slovo

  • ako kazdy spravny hlupak co nemas na svojej strane jednoznacne logiku ani fakty, sa bojis ineho nazoru a onalepkoval a zakazal by si ho … ze ta hanba nefackuje tupon

 5. Děkuji, že jste.
  Že se snažíte s touto situací v ČT něco dělat. ČT už dlouhou dobu není tou televizí jakou by měla být. Jsem si jistá, že diváci mají na zpravodajství ČT vlastní názor i když je jim podsouváno cokoli.
  Pečlivě si vybírám pořady na ČT na které se dívám, někdy ale pro pobavení sleduji i ty redaktory, kteří jsou úplně mimo. To abych byla v obraze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deset + sedmnáct =