Vyhledat na webu

Primátorka Markéta Vaňková z Brna. Na fotografii s bílým práškem?

Co z fotografie vyplývá? A z reakce primátorky? Ta ihned reagovala. Jeden den popřela, že by fotografie byla pravá, druhý den mluvila jinak. Zvládla svou situaci? Kde berou síly naši politici, aby pro nás odváděli kvalitní práci?

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Primátorka Markéta Vaňková z Brna. Na fotografii s bílým práškem?”

 1. Koho jste pokali, co vám to nalhali?
  Nikdy jsem tam nebyla, nepamatuji si,
  mám krátký rozum a dlouhé vlasy,
  snad prášek to byl neškodný,
  ani ta částka nesouhlasí,
  ale lidi byli moc hodný,
  dobrou náladu měli
  a sochám jak rozuměli!
  Víno, pivo, háhácé,
  jsem společenský typ,
  proč kvůli malé aférce,
  měla bych hned odstoupit?
  Zařizuju dotace, politika, to je um,
  ne cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

  Někdy stačí fotka jen
  a holka musí z kola ven,
  nemusí být ani nahá,
  však za oponou, skrytě,
  špína, hnus se děje,
  pravdu zná jen ten,
  kdo za nitky tahá
  a nám se směje!

 2. Tak ta je úplně pitomá. S tímto intelektem by mohla být zaměstnána možná někde jako prodavačka nějakého nenáročného sortimentu, ale primátorka druhého největšího města? Per Vagina ad astra! A podpořte kdo můžete pana Bohuše v jeho práci. Díky!

 3. Už dlouho nebylo k vidění něco tak trapného a hloupého na úrovni primátorů a starostů. Odchod z této funce je jedinou možnou cestou jak vyvodit zodpovědnost nejen z otevřené podpory trestné činnosti, ale ze “stupidity ve veřejném projevu”. Markéta Vaňková se vyjádřila, že je pro legalizaci omamných látek a alkoholu. Současné zákony splňují vše potřebné na ochranu mnoha lidí právě před nebezpečím omaných látek. Zřejmě si přeje, aby Brno a Praha nebo jiná města a obce se podobaly známým čtvrtím mnoha západních měst, kde řádí drogové gangy a kartely, mafie, nezletilí si pořizují drogy, ničí si zdraví i život. Možná se těší se svými milými a veselými přáteli až bude mládež v desítkách ležet zfetovaná v parcích namísto vzdělávání a učení se řemeslům, užiteční spolupráci pro rozvoj měst někde ve špinavých koutech ulic a rozpadlých domů. A už vůbec to přispívá k rozvoji naší země! Taková vyjádření jsou skutečně ostudná a zvrácená, jako vystřižená z úst dealera nebo feťáka. Jen krok a jsme u extrémistických vyjádření starosty Řeporyj Novotného.

 4. Tak ta je prolhaná až hrůza. Vypadá to jako když něco vysvětluje starosta z Řeporyj, také člen ODS. Všichni z této strany lžou až se práší.

  • Jediný rozdíl je v tom, že paní primátorce je rozumět, kdežto Řeporyjec si jen prská na prsa a nikdo z jeho projevu nic nepochopí. Jinak máte pravdu, že tam jsou všichni “za osmnáct” nebo “bez dvou za dvacet”…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

sedmnáct − 17 =