Vyhledat na webu

Prezident v poslanecké sněmovně. Poprvé. O demokracii a stejném směru

Chci být prezidentem všech občanů. Budu tlumit konflikty. povedu věcný a otevřený dialog. Politické strany jsou neodmyslitelným základem demokratické soutěže. Jaká je realita?

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “Prezident v poslanecké sněmovně. Poprvé. O demokracii a stejném směru”

  1. Podle me jsou prave politicke strany zdrojem veskerych problemu, stejne by se dle ustavy nemeli vubec podilet na moci. Je nacase zmenit system a do cela si volit primo osoby, ktere budou i za sve ciny zodpovedne. Samozrejme jeste zakaz lobingu a pri prokazani brani uplatku, 10 let na tvrdo a propadnuti majetku cele rodiny. A razem by se tam hlasil uplne jiny typ lidi, kteri by nas dokazaly nekam posunout.

  2. Již mnoho let mám v sobě představu o volbách. Myslím si, že idální by bylo, kdyby se republika rozdělila na 200 volebních oblastí a v každé by si lidé zvolili svého zástupce. Pak by před jednáním dostávali od voličů mandát , jak mají hlasovat. Když by tak nekonal, mohli by jej voliči i odvolat .

        • Informace o konání pochodu za svobodu a MÍR 1.7.2023- 15.7.2023 od 13h z vlakového nádraží Bohumín do Prahy na Letnou. Nesoucí poselství MÍRU, svobody a přímé demokracie. Také jsem tam přidal odkaz na stránku www obcanbily cz. Aby lidé a pan Bohuš věděli kde seženou další informace.

        • Informace o konaném pochodu za svobodu a MÍR 1.7.2023 od 13h z vlakového nádraží v Bohumíně končícím 15.7.2023. 18h v Praze na Letné. A že informace lidé mohou sehnat na www obcanbily cz. Pochod ponese poselství přímé demokracie a světového Míru. Tudíž vše o čem mluví i pan Bohuš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × 3 =