Vyhledat na webu

Prezident Petr Pavel a redaktorka společně

Budou psát a budou psát. Řetězovitě a rušně. Je třeba aktivně vystupovat. Kdo ví, kdo je kdo a co je co.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Prezident Petr Pavel a redaktorka společně”

  • Já jsem ale video v jejich archivu nalezl a stále šlo přehrát:

   https://www.ta3.com/relacia/27421/cesta-k-mieru-nevedie-cez-zbrane

   Samozřejmě to ale nic nemění na tom, že v Protičeské televizi nám o tom asi podrobně referovat nebudou, že? Natož, aby jejich dramaturgie sama pozvala hosta tohoto formátu a novináři s ním vedli takto příkladný rozhovor na úrovni. Každopádně ve videu je spousta velmi zajímavých momentů, dost možná i pro probuzení doposud spících spoluobčanů, takže se připojuji a také doporučuji shlédnout!

 1. Začíná čtvrtá sezóna reality show Absurdistán. V přímém přenosu sledujeme situace jak vystřižené z díla Franze Kafky. Pesimistické scénáře dalšího vývoje zahrnují mj. výjevy z děl od autorů jaký jsou R. Bradbury, G. Orwell, A. Huxley nebo J. I. Zamjatin… Pořád ale existuje naděje tento mravní úpadek odvrátit. My totiž máme absolutní výhodu – na naší straně je pravda. Využijme toho, pracujme s tím a nenechme se zastrašit kolaboranty, stejně jsou to většinově v jádru zbabělci!

 2. Dobrý den pane Bohuši,
  tento mladý člověk Vám chtěl odpovědět na dotazy kladené ve výše uvedeném videu. Volá po přímé diskuzi s Vámi, jenže ten se tak přes své proklamované “znalosti” z oboru orientace na webech, “vyhledávačích” a “ověřovačích” tak do toho zamotal, až se z toho sám zdezorientoval a odpověd zaslal na blog iDnes namísto Vám – viz zde:
  https://petrbriza.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797971.
  Doporučuji, hodně jsem se pobavil 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × tři =