Vyhledat na webu

Energie budou vyřešeny. Našli jsme viníka

Demonstrace v sobotu 3. září na Václavském náměstí v Praze má první ovoce. Podívejte se v rozboru. Všimněte si, jaký redakce vybrala záběr na úvod. Skupinku s červenými vlajkami KSČM. Manipulace tam i jinde.

Podělte se o Modrého jelena

16 komentářů: “Energie budou vyřešeny. Našli jsme viníka”

  1. Ano, už pan Benda v debatě řekl, že někteří lidé si zafixovali energie a jiní ne.Přitom fixace každému končí různě a dále ji mohu nastavovat až po ukončení.No, Benda, ten má akorát celoživotní mozol z poslanecké židle.

  2. Nezažil jsem sice 50. léta, ale jako kluk jsem už zažil Husákovu dobu a tyto zprávy si s těmi za normalizace skutečně nezadají. Jen jsou více barevné. A tato Frydrichová, Wolner a nebo Moravec by se uživili i v Severní Koreji. Nevím pro koho ta žumpa vysílá?

  3. Jsem ročník 67, takže něco jsem stihl zažít ještě před slavným listopadem 89. Člověk si samozřejmě nemohl pustit hubu na špacír, ale nevím, že by někdo šel před soud třeba za schvalování agrese Británie na Malvínách, politických vražd CIA v latinské Americe – a to byly situace hodně černobílé, na rozdíl od současné proxy války. Čím jsem si ale naprosto jist, že 1.) vedení strany nepohrdalo obyčejnými lidmi, v tom jsou speciálně ODS a TOP 09 vyloženě mistři – a jejich voliči tuto dovednost taky neustále vylepšují 2.) ten zlý Velký bratr nás nedojil, spíše naopak – měli jsme suroviny za ceny, o kterých si za plotem mohli nechat zdát. Žili jsme skromně, ale na svém, bez dluhů. Zkrátka, po 33 letech máme snad už jasné srovnání. Nehájím minulý režim, měl své systémové chyby, které byly fatální. Ale je potřeba, aby ty nemehla ve vládě pochopili, že systém, který tady rozkládá na prach jak národní majetek, tak lidskou důstojnost se nezadržitelně sune k zemi. A plný Václavák není příčina, ale varování.

  4. Nemohu to najít, ale v zájmu vyváženosti: Na ČT byl vysílán neuvěřitelný vstup jakéhosi pana redaktora přímo z demonstrace. Byl vyvážený, objektivní, zmínil projevy, témata, dal slovo účastníkům. Tento pán tyto měl reportáže celkem dvě, co jsem viděl. Ve zprávách v 18 už tento pan redaktor nebyl, jenom masírka. (Ve zprávách ve 22, už nebyla o demo ani zmínka.)

  5. Ohledně těch počtů: Byl jsem tam a není pravda, že celé Václavské náměstí bylo plné. Plné to bylo ke kolejím, což je nějakých 60% délky celého náměstí. Níže to bylo rozkopané a ohrazené a postávaly tem jen tu a tam hloučky. Převážně cizinci, kteří zjišťovali kudy to obejít. Nahoře ale opravdu nebylo k hnutí, až tak, že zdraví nebezpečně. Trávníky byly prázdné, ale byly tam ti lidé v postraních ulicích. Ve výsledku počítám 2,7os / m2:

    https://www.mapchecking.com/#ceNo10T8sA2EYx_FKmkvEKJFUB4uYxCJmnltcENLqILEhT5jEpAuJJiQ10MEqDFKpWDqIwYSkoan_6l9LVW-wiCBxMfF9E50–T3Pc-89d-9JrrWrYdCxm-9VfL6EbEUce-9C5RijlypJHLhSWcQEeQGXMM0zsVuVWYzeqGziYV5lGVtwEi3qpj-NZn6e-ThG7lS6zTzvbMQ18ggG6YcxzXwddlI3_fX_-QzzlbBjewWVXcw8qHziDHUXmzCFY9TN3A9zWYwVVQr4jke48sg–Evexm9TDzn2a1klh_kXFQ-HKipPuOqq7OMOeQoD9AP49azSjwcllWG0yC7WcH4Zk5xrzhvHImbZp5b31ZP7MM6ebWYv9rZxDkfN3tjD955eqwQxhO24wT1MoId-7qF0rmJhCj-o91bzGf8N_eQOfCP_AV2S0Hw

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

devět − 7 =