Vyhledat na webu

Babiš, opona ND a Švejk rozvířili vlny. Na co bychom si měli dávat pozor?

Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. Zhruba za měsíc budeme vědět, komu Švejk prospěl a komu nikoli. Jsme součástí předvolební kampaně. Buďme opatrní před unáhlenými soudy, jedno koho se týkají.

Podělte se o Modrého jelena

3 komentáře: “Babiš, opona ND a Švejk rozvířili vlny. Na co bychom si měli dávat pozor?”

 1. No, jako nevolič si troufám oponovat názoru P. Bohuše. Zde nepřímo a předčasně propaguje A. Babiše, přesto nakonec s ním musím souhlasit.
  A. Babiš, ať je jakýkoliv, nemusí znát všechno. Někdo z českých politiků třeba bude znát zeměpis a historii ČR do detailu, ale když půjde opravdu do tuhého, tak práskne do bot. Vzpomeňme Beneše a Gottwalda. A naopak, vzpomeňme S. Allendeho a dnes i toho V. Zelenského.
  I je pravda, že politika do škol nepatří, to se halasně obzvlášť propagovalo na začátku devadesátých let. To, že A. Babiš u žáků neuspěl, samozřejmě bude vytrubováno do světa.
  Osobní rozpory do politiky nepatří, a když tedy, proč se média zaměřují pouze na A. Babiše?
  Média se snaží v poslední době pasovat na úroveň Blesku. Bohužel mnozí lidé jim to žerou.
  Hra? Tak se zeptejme, kdo ji provádí a v čím zájmu?
  Musím se nakonec zeptat? Kdo z našich politiků by byl v současné době ochoten letět (jet) do Moskvy, aby urovnal alespoň vztahy mezi Ruskem a ČR? Vychází mi jen ten Babiš.

 2. Nikdo nemůže vědět všechno. To je zřejmé. Otázkou zůstává , jak mohl p. Babiš absolvovat úspěšně vzdělávací systém aniž by si ” povšimnul ” Jaroslava Haška a Švejka. A Čapka ? Sám tvrdil , že VŠE absolvoval každý , koho nepřejela tramvaj. Takže TURBO ??
  Člověk se nevysmívá. To by bylo hloupé. Ale některé otázky zůstávají… ! Když už kandiduje na prezidenta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

devět + pět =